Істотною перевагою мінераловатної теплоізоляції Rockwool є її надійний водовідштовхувальний ефект. З іншого боку, відмінна паропроникність дозволяє ефективно виводити вологу з приміщень і конструкцій назовні. Волога, яка потрапила на поверхню матеріалу Rockwool, не проникає в його товщу. Завдяки цьому не погіршуються теплозахисні властивості матеріалу. Матеріали Rockwool володіють прекрасною деформаційної стійкістю протягом усього терміну експлуатації.

Основною сировиною в процесі виробництва кам'яної вати є, перш за все, базальт і габро. Розплавлені при температурі 1400 C гірські породи піддаються процесу розділення на волокна, утворюючи кам'яну вату, що володіє волокнистої структурою. Завдяки такій структурі продукти з кам'яної вати Rockwool володіють безліччю цінних властивостей, що дозволяють застосовувати їх як багатосторонній ізоляційний матеріал.

1) Довгі роки зберігає міцність

Вироблена з базальтових гірських порід кам'яна вата Rockwool володіє винятковою міцністю, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури і вологості. Плюс до всього, кам'яна вата Rockwool стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

2) Утворює міцну теплоізоляцію

Кам'яна вата Rockwool в зимовий час зберігає тепло в будівлі, а в літній час захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності і відповідна товщина використовуваного виробу означає високий тепловий опір R).

Пружність і стабільність, з точки зору розмірів продукції Rockwool, забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, тобто щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам'яної вати Rockwool, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

3) Негорюча і захищає від вогню

Кам'яна вата є негорючою - продукти Rockwool відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 - вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам'яна вата володіє вогнезахисними властивостями - вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукція Rockwool підвищує вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

4) Володіє звукопоглинальними властивостями

Кам'яна вата виконує роль чудової акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон в приміщенні. Продукція Rockwool підвищує акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають в результаті удару.

5) Паропроникність

Завдяки волокнистій структурі, кам'яна вата Rockwool вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат в приміщеннях.