Звичайно ж, коли житло роздається за чергою, ти радітимеш будь-яким квадратним метрам, не замислюючись про те, з чого зроблено його стіни, чи буде квартира теплою чи холодною, оселиться цвіль на стінах чи ні. Сьогодні ж пересічні громадяни змушені самостійно вибирати собі житло та або будувати його за свої кровні, або купувати, тому поняття про теплі стіни сьогодні має бути у кожного, хто готовий обзавестися власним житлом. Тому ЖК «Гранд Палас» використовує тільки кращі матеріали високої якості, щоб створити максимально зручні, висококласні і довговічні будинки.

"Екотерм", "не вимагає утеплення", "термодім" - знайомі терміни, чи не так? Сьогодні ми чуємо їх з екранів телевізорів, інтернет засипаний статтями на цю тему, радіо постійно бере інтерв'ю з фахівцями… А що потрібно пересічному громадянину? Най-най-найтепліший будинок. А що це таке? У чому його особливість? Все дуже просто. Теплий дім - це дім, на опалення та кондиціювання якого буде використовуватися в три рази менше енергії, ніж на звичайний. В умовах постійного підвищення цін на енергоносії економія електроенергії та витрат на опалення стає все більш актуальною.

Якщо взяти будинки старої забудови, стіни яких виконані, в кращому випадку, з цегли, а в більшості випадків - з панелей, то ми побачимо, що їх зовнішні стіни будуть виконувати дві основні задачі: несучу і теплозахисну. Ні цегла, ні бетон не являються матеріалами, які відрізняються низькою теплопровідністю, а отже і тепло вони зберігати будуть мало. Такі стіни обов'язково вимагають зовнішнього або внутрішнього утеплення, а це чималі витрати коштів, часу і нервів.

gazoblok3Щоб стіни будинку були по справжньому твердими - необхідне нове рішення і нові будівельні матеріали, які будуть відповідати не тільки вимогам на міцність і теплопровідність, а й будуть пожежостійкими. Такими виробами є газоблоки, які правильно називати газобетонними блоками.

Деякі плутають піноблоки і газоблоки. Газобетон - це пористий бетон. Матеріал, який складається з повітряних порожнин, які оточені і утримуються в оболонці із сполучного матеріалу. Газобетонні блоки володіють унікальними властивостями і характеристиками і є настільки універсальними у застосуванні, що багато хто до сьогодні у це не вірить. Вони абсолютно нешкідливі, займають почесне друге місце за екологічністю (перше місце віддано дереву), несуть в собі високі теплозахисні показники, жорсткі, довговічні і абсолютно не горять. Все це в комплексі прирівнює мікроклімат будинку, побудованого з пористого бетону, до будинку з дерева.

gazoblok3Газобетонні стіни повністю паропроникні, а тому видаляють з дому зайву вологу і вуглекислий газ природним шляхом, а ця умова є основною при забезпеченні здорового мікроклімату. Якщо газобетон більш щільний - він більш міцний, але менш теплий. Чим нижча щільність - тим він менш міцний і більш теплий.

Ідеальним співвідношенням щільності і теплопровідності є щільність D500, саме тому газоблоки (піноблоки називати їх неправильно) з такою щільністю є найпопулярнішими і найзатребуванішими на ринку. При цьому вони можуть мати найрізноманітніше функціональне призначення: і для будівництва зовнішніх стін, і для зведення внутрішніх перегородок і стін з арками, утеплення підлог і горищ. Ці блоки призначені для малоповерхового будівництва від одного до трьох поверхів, однак при застосуванні монолітно-каркасного будівництва, де блоки є заповнювачем між монолітним каркасом - висота будівель нічим не обмежена. Газобетон (газоблок) у поєднанні з цеглою, монолітним бетоном і сучасними ЗБВ дозволяє розробити конструкцію не лише теплих стін, але і теплих підлог і стель.