Ідеально вирівняна монолітна поверхня, чудові експлуатаційні якості та обширні перспективи для втілення різноманітних ідей дизайнера - характеристики, які виділяють безшовні натяжні стелі у сегменті підвісних стель. Нові технології у виробництві безшовних натяжних полотен дозволили відмовитися від зварних швів і ліній, що розділяють стелю на своєрідні сегменти. Сьогоднішня заслужена популярність натяжних безшовних стель обґрунтована не тільки швидкістю монтажу і універсальністю застосування, але й доступністю практично кожній родині.

Переваги натяжних стель

Завдяки своїм унікальним властивостям, натяжні безшовні стелі виконують як основну, так і декоративну функції. На тканину або плівку ПВХ можливе нанесення фотодруку, а також ручного і трафаретного розпису. Причому красу художнього задуму не псуватиме і наявність швів в технічно обґрунтованих моментах. Великий спектр відтінків дозволяє знайти найбільш вдалий варіант для будь-якого стилю інтер'єру. Еластичність ПВХ плівки і ширина полотна безшовної тканини, просоченої поліуретаном, дозволяють додати стельовій поверхні незвичайні оригінальні конфігурації.

Це можуть бути своєрідні сходинки, хвилі, будь-які округлі, ламані, опуклі і увігнуті форми. Але основний пріоритет безшовних натяжних стель полягає в максимально точній імітації оштукатурених та ідеально пофарбованих поверхонь. Відсутність швів на досить великій території досягається за допомогою підбору цілісного полотна, яке відповідає розмірам площі приміщення.

Основні переваги

Натяжні стелі, що приховують грубе з’єднання і неточність суміщення бетонних плит перекриттів, дають можливість не усувати дефекти за допомогою армування, штукатурення та подальшого шпаклювання і фарбування. У цьому і полягають головні переваги натяжних систем в приміщеннях, де з метою вирівнювання стелі довелося б накладати досить велику кількість штукатурного розчину. Але масивний шар штукатурки на стелі, нанесений без додаткових робіт з армування та відповідних витрат, може відшаруватися, що є справжньою небезпекою.

Класична безшовна натяжна стеля

Таким чином, безшовна натяжна стеля в підсумку забезпечує безпеку власників і дозволяє в більшості випадків заощадити кошти за рахунок відмови від проведення додаткових ремонтних робіт. Стеля, що представляє собою міцний, туго натягнутий екран, захистить також від осипання частинок старого оздоблювального матеріалу і пилу. Підготовку та монтаж натяжних стель можна здійснити без істотних ремонтних переробок, причому в досить короткі терміни. Також великим плюсом робіт такого роду є чистота і відсутність будівельного сміття, можливість монтажу в умовах присутності в квартирі побутових приладів та меблів. У проміжку між натяжним полотном і верхнім перекриттям чудово розміщуються вентиляційні системи та інженерні комунікації.

Безшовна натяжна стеля з підсвічуванням

Поліестер, з якого виготовляється полотно тканинних безшовних стель, не втримує воду так, як це здатні зробити конструкції з плівкою ПВХ, квадратний метр яких легко переносить навантаження в 100 літрів. Перевагою ж тканини є здатність «дихати», що сприяє формуванню оптимальних мікрокліматичних умов в житлових і офісних приміщеннях. А стеля з полівінілхлоридної плівки здатна навіть захистити особисту власність та оздоблення кімнат від аварійних водопровідних протікань. Як бачимо, кожен тип має свої індивідуальні характеристики, які необхідно враховувати при плануванні ремонту.

На додаток

За характеристиками міцності та критеріям зносостійкості натяжні стелі на порядок перевершують стандартні типи оздоблення. Як правило, власників житла або комерційного об'єкту, що мають уявлення про матеріали з тривалими термінами експлуатації, не лякають ціни на натяжні стелі. Адже їх встановлення дозволить довго не згадувати про ремонт. Полотна не вицвітають ні від сонячних променів, ні від випромінювання джерел штучного освітлення. Вони практично не втрачають первинний вигляд і колір впродовж всього періоду використання. Матеріал не накопичує електростатичні заряди, що притягує пил - отже, рідко потребує чищення. Плівка ПВХ і поліестер пожежної безпеки - не псуються від надмірного зволоження, на їх поверхні не утворюється конденсат, на відміну від звичайних стель.