Книжкові бібліотеки досі актуальні як в приватних будинках, так і в невеликих квартирах. Комусь вистачить всього пару полиць для журналів, а комусь мало цілої книжкової шафи. Сьогодні можна зустріти різні варіанти книжкових полиць, адже уява у всіх різна, а світ дизайну розвивається і перетворюється.

 
Відкриті полиці, мабуть, найпростіше рішення для зберігання книг, та й мають помітні позитивні сторони. В інтер'єрі вони займають мало місця, вони мобільні і вартість на порядок нижча закритих шаф. Такі конструкції відмінно вписуються в будь-який інтер'єр і можуть бути виконані в різних стилях.


Створити стильний інтер'єр з книжковими полицями цілком можливо, навіть якщо вони вже давно не радують Ваш погляд. Для початку, звільніть всю стінку. Окремо згрупуйте високі книги, старовинні палітурки, книги одного кольору. Одну групу вкладіть вертикально, іншу горизонтально. Пару полиць прикрасьте улюбленою фоторамкою, невеликою квіткою у горщику, вазою або статуеткою. Передайте за допомогою маленьких деталей Ваш настрій і смак. Інтер'єр змінився на краще, чи не так? А головне - Ви без витрат додали новий образ кімнаті.

 

Другим досить простим способом може бути додавання Ваших старих речей. Згадайте, що вже давно лежить в старому ящику в коморі. Старий шкіряний ремінь, чемодан, скейт, лижі, старий чохол від гітари, обрізки маленьких дощечок, падуги. Може стати в нагоді все. Включайте фантазію - і експериментуйте.


Створюючи полиці для книг своїми руками, пам'ятайте, що вони можуть бути розташовані під різним кутом, різної ширини і форми. Складні форми з простих складових доповнять інтер'єр новизною та вишуканістю.

При виборі нової шафи вивчіть дизайнерські новинки. Адже, з кожним днем їх стає все більше. Дизайнери дивують новими ідеями для зберігання книг. При виборі нових меблів, варто пам'ятати, що інтер'єр квартири не обов'язково повинен бути дорогим і елітним, важливо, щоб він був комфортним і радував Вас день у день.