Якщо в новому році планується ремонт, то пропонуємо врахувати модні тенденції при оформленні інтер'єру кухні.

Чорний знову в моді

Останнім десятиліттям в якості спокійного і елегантного фону дизайнери вибирали для кухні нейтральний білий колір. І це зрозуміло. Білий не просто сам по собі виглядає вишукано, але ще й дозволяє використовувати безліч колірних акцентів, які роблять простір більш яскравим і ошатним. В останні кілька років колірна гамма почала поступово змінюватися, і своє місце відвоював сірий колір. У 2015 році відбудеться ще один крок по зміні пріоритетів. На кухню прийде чорний, приносячи з собою вишуканість і аристократичність.
Якщо ж хтось не готовий до таких кардинальних змін, то цілком можна обійтися чорними елементами декору, зберігаючи нейтральний загальний фон. Втім, чорний колір буде виглядати розкішно при будь-якому стилі - від рустикального та індустріального до мінімалістського і сучасного. І, безумовно, не потрібно забувати про вічну класику - чорно-білий інтер'єр.

Магія металу

У другій половині 2014 почалася епоха металевих акцентів в інтер'єрі. Та тільки тепер теплі відтінки золота, міді та бронзи змінять срібло і хром. Ця тенденція проявляється не тільки в дизайні інтер'єрів, але і в цілому світі моди.
Для кухні можна підібрати змішувачі (смесители) відповідних відтінків або посуд з позолотою, який допоможе створити відчуття розкоші. Прекрасно виглядатимуть і світильники, що виблискують мідними абажурами.

Веселий клуб за інтересами

Кухня - це серце і душа будинку. Не дивно, що тут люблять збиратися всі члени сім'ї - не прост о, щоб поснідати або пообідати, але й поспілкуватися один з одним. У 2015 році дизайнери пропонують перетворити традиційну кухню в сімейно-дружній клуб, створивши особливу атмосферу і відповідні умови.
Кожен член сім'ї повинен знайти собі комфортне місце на кухні. При наявності вільного простору можна навіть облаштувати робочу зону або куточок для гри. Все залежить від можливостей і потреб кожної родини. По-перше, при можливості потрібно забрати межу між кухнею та іншими зонами. По-друге, можна облаштувати затишний куточок для сніданку, поставивши невеликий диванчик або банкетку біля вікна.

Шейкер-стиль

Класичні шафки - справжній шедевр кухонних меблів, - ніколи не виходять з моди. Вони прослужать вірою і правдою не одному поколінню. Вони гармонійно впишуться в будь-який стиль і тематику - від фермерського до мінімалістського. Саме вони і підібрані до них аксесуари допоможуть додати кухні завершеного вигляду. Простота, функціональність і краса, а ще текстурна різноманітність - запорука затишної кухні на багато років.